Реле контролю напруги HAGER застосовуються в мережах де необхідно контролювати напругу або струм. Всі реле контролю виготовляються з одним перемикаємим контактом (250 В, 8 А) для повідомлення про аварію.
Характеристика продукту:
- Контроль зниження / підвищення напруги
- IP30 в щиті, IP20 відкрито
- Підключення гвинтове багатодротовими 0,75 до 4 мм 2, сплетений 1 до 6 мм 2
Минимальная рабочая температура, град.
-5
Максимальная рабочая температура, град.
55
Способи доставки
Способи оплати
- ОПЛАТА КАРТОЮ VISA/MASTERCARD
Дані покупця захищені згідно з міжнародним стандартом безпеки платежів PCI DSS.
Регулюється міжнародними платіжними системами Visa та Mastercard.
- ПРОМ-ОПЛАТА безпечний спосіб оплати замовлень на Prom. При оформленні замовлення на маркетплейсі prom.ua покупець відразу оплачує 100% його вартості. А гроші перераховуються на рахунок продавця за 24 години після того, як покупець отримає посилку. Купити з Пром-оплатою можна за посиланням в описі товару або в коментарі до замовлення вказати - "Пром-оплата".
- БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК З ПДВ для організацій та ФОП. При оформленні замовлення вкажіть найменування, ЄДПРОУ та ІПН покупця. Після оформлення замовлення буде сформований рахунок-фактура для оплати.
- БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗ ПДВ для ФОП та фіз.осіб. Рахунок-фактура буде сформований після оформлення замовлення.